Ndërlidhjet

BERLIN


Kryendërmjetësi iranian për programet bërthamore, Ali Larixhani takohet gjatë ditës me shefin e diplomacisë gjermane, Shtainmajer në Berlin, bëjnë të ditur burimet zyrtare gjermane.
Takimi Larixhani-Shtainmajer vjen pas atij të javës së kaluar mes Larixhanit dhe Havier Solanës, takim që përfundoi pa rezultat.
XS
SM
MD
LG