Ndërlidhjet

DUBAI


Kreu i rrjetit terrorist Al Kaida, Osama Bin Laden është gjallë dhe ka dërguar letër ngushëllimi për vdekjen e udhëheqësit taliban Mullah Dadullah. Kjo është deklarata e vëllait të Dadullait në një intervistë për televizionin Al Jazzira.
XS
SM
MD
LG