Ndërlidhjet

PRAGË


Presidenti amërikan Bush është takuar me anëtarin e Ekipit Negociator dhe kryetar i partisë reforaiste "Ora", Veton Surroi. Kjo është bërë e ditur nga vetë Surroi sipas së cilit Bush premtoi vazhdimin e punës për miratimin e rezolutës në Këshillin e Sigurimit.
XS
SM
MD
LG