Ndërlidhjet

BAGDAD


Të paktën 15 njerëz kanë humbur jetën dhe 32 janë plagosur nga shpërthimi i dy automjeteve bombë në qytetin jugor irakian Qurna. Policia tha se shpërthimet kanë ndodhur njëri pas tjetrit.
XS
SM
MD
LG