Ndërlidhjet

KABUL


Të paktën 30 talibanë të dyshuar kanë humbur jetën në përleshjet dhe sulmet nga ajri në Afganistanin jugor. Ministria e Mbrojtjes tha se luftimet janë zhvilluar në krahinën Helmand.
XS
SM
MD
LG