Ndërlidhjet

LOS ANGELES


Aktorja Paris Hilton sot përsëri u dërgua në burg, një ditë pasi u lirua nga arresti shtëpiak. Hilton u lëshua nga burgu të enjten më 7 qershor, tre ditë para se t'i mbushë 45 ditët, që i ishin caktuar si dënim për ngarjen e makinës pa leje. Lirimi i saj i parakohshëm nxiti zemërimin e opinionit, sipas të cilit, njëra nga aktoret më të famshme dhe më të pasura të Holivudit ka pasur trajtim të veçantë.
XS
SM
MD
LG