Ndërlidhjet

KABUL


Një ushtar i NATO-s e ka humbur jetën dhe katër të tjerë janë plagosur sot gjatë përleshjeve me militantët në Afganistanin jugor.
Më herët, forcat e koalicionit të prira nga Shtetet e Bashkuara, njoftuan se disa luftëtarë të Al Kaidës dhe talibanë ishin vrarë në jug të vendit.
XS
SM
MD
LG