Ndërlidhjet

QYTETI I GAZËS


Zyrtarët thanë se gjashtë palestinezë kanë humbur jetën në luftimet e reja ndërmjet frakcioneve rivale të Hamasit dhe Fatahut.
Zyrtarët thanë se të gjashtët janë vrarë në incidente të ndryshme. Detaje tjera nuk janë bërë publike.
XS
SM
MD
LG