Ndërlidhjet

KABUL


Ushtria amerikanë ka bërë të ditur se forcat e koalicionit dhe policët afgan kanë vrarë së paku 20 të dyshuar taliban në jug të Afganistanit. Gjatë përleshjeve ka humbur jetën edhe një polic afgan.
XS
SM
MD
LG