Ndërlidhjet

TIRANË


Policia shqiptare dhe Ambasada e Shteteve të Bashkuara në Tiranë, ka përngënjeshtruar raportet se presidentit Xhorxh Bush i është vjedhur ora e dorës gjatë shtrëngimit të duarve me qytetarët shqiptarë gjatë vizitës së tij në Shqipëri. Disa mediume kanë raportuar për zhdukjen e orës së Bushit por drejtori i policisë Ahmet Prenci dhe Ambasada amerikane kanë thënë se kjo nuk është e vërtetë.
XS
SM
MD
LG