Ndërlidhjet

KABUL


Së paku katër persona u vranë dhe katër të tjerë u plagosën nga një sulm vetvrasës në Kabul.
Burimet zyrtare thanë se cak i sulmit ishte një autokolonë e forcës ushtarake dhe civile ndërkombëtare në këtë vend.
XS
SM
MD
LG