Ndërlidhjet

PRIZREN


Një person ka humbur jetën dhe tre janë plagosur në sheshin kryesor të Prizrenit. Policia tha se dy persona të armatosur kanë hapur ndaj zjarr njëri tjetrit. Nga të shtënat, njëri prej tyre ka mbetur i vrarë në vend, ndërsa sulmuesi tjetër dhe dy kalimtarë të rastit janë plagosur.
XS
SM
MD
LG