Ndërlidhjet

PEKIN


Policia ka arrestuar një grua në Kinën qendrore që dyshohet se për katër vite ka shitur rreth 118 foshnje.
Autoritetet thonë se ajo kishte shitur fëmijët me ndihmën e bashkëshortit dhe djalit.
Varfëria në fshatra dhe preferencat tradicionale për djem janë shkaqet që shtyen njerëzit fatkeqë të shesin fëmijët e tyre.
XS
SM
MD
LG