Ndërlidhjet

MOSKË


Presidenti i Rusisë Vladimir Putin do te marrë pjesë në samitin e bashkëpunimit energjetik të Ballkanit që mbahet në Zagreb me 24 qershor. Gjatë samitit presidenti rus do të ketë takime bilaterale me zyrtarë të lartë kroat dhe të vendeve pjesmarrëse, njoftohet nga zyra për informim e presidentit Putin.
XS
SM
MD
LG