Ndërlidhjet

AUSTIN – SHTETET E BASHKUARA


Policia në shtetin amerikan të Teksasit po heton rastin kur një person që gjendej në makinë është qëlluar për vdekje nga turma, pasi makina që ai udhëtonte kishte lënduar një vajzë të vogël.
Viktima ishte në makinën në fjalë si pasagjer dhe jo si shofer.
XS
SM
MD
LG