Ndërlidhjet

UASHINGTON


Sekretari i Përgjithshëm i Kombeve të Bashkuara Ban Ki Moon ka qëndruar në Uashington ku mes cështjeve të tjera ka diskutuar dhe për Kosovën me përfaqësuesit e lartë amerikanë.
Ban Ki Moon është takuar me senatorin Vojinovic dhe ka pasur drekë pune me kongresmenin Tom Lantosh.
XS
SM
MD
LG