Ndërlidhjet

FLORIDA


Vetëtimat dhe retë në Qendrën e Hapësirës Kenedi në SHBA-ve kanë shtyrë planet për uljen e anijës kozmike Atlantis. Mundësia e parë për ulje u tejkaluar dhe NASA bëri të ditur se ulja do të realizohet nesër. Atlantis do të kthehet në tokë pas 13 ditë udhëtimi në hapësirë.
XS
SM
MD
LG