Ndërlidhjet

NAHR AL BARED


Trupat libaneze bombarduan një kamp refugjatësh palestinezë në veri të Libanit, pas vrasjes së një ushtari dhe plagosjes së tre të tjerëve nga militantët që gjendeshin në kampin në fjalë.
XS
SM
MD
LG