Ndërlidhjet

KAMBOXHË


Një aeroplan me rreth 20 pasagjerë dhe katër anëtarë të ekuipazhit, që udhëtonte në destinacionet turistike të Kamboxhës është zhdukur nga radari. Zyrtarët thonë se ka gjasë që aeroplani është rrëzuar. Njoftohet se 13 pasagjerë ishin Koreanë ndërkaq 3 çekë.
XS
SM
MD
LG