Ndërlidhjet

STAMBOLL


Shefi i diplomacisë ruse Sergei Ivanov dhe ai serb Vuk Jeremic janë pajtuar sot gjatë një takimi në Stamboll, se projektrezoluta e re për Kosovën është "plotësisht e papranueshme".Ata poashtu kanë thënë se duhet vazhduar bisedimet ndërmjet Prishtinës dhe Beogradit për të gjetur një zgjidhje për të ardhmën e Kosovës.
XS
SM
MD
LG