Ndërlidhjet

PRISHTINË


Lëvizja "Vetvendosje" sot mbajti një protestë kundër planit të Ahtisaarit për statusin e Kosovës.
Protesta është zhvilluar qetë dhe nuk është shënuar ndonjë incident.
XS
SM
MD
LG