Ndërlidhjet

GJENEVË


Sekretari i Përgjithshëm i Kombeve të Bashkuara, Ban Ki Moon, ka dënuar sulmet e dështuara terroriste në Gllasgou dhe Londër. Ban Ki Moon shprehu mbështetjen e tij qeverinë britanike dhe masat e sigurisë të marra prej Londrës.
XS
SM
MD
LG