Ndërlidhjet

LONDËR


Sot në Angli ka hyrë në fuqi ndalimi i pirjes së duhanit në të gjitha vendet publike dhe vendet e punës. Përpara Anglisë, Skocia, Uellsi, dhe Irlanda e Veriut e kanë futur në fuqi ligjin që ndalon pirjen e duahnit në vendet publike.
XS
SM
MD
LG