Ndërlidhjet

STAMBOLL


Ka filluar në Stamboll gjykimi i 18 personave të akuzuar për vrasje apo lidhje me vrasjen e gazetarit turko-armen, Hrant Dink.
Gjyqi po zhvillohet me dyer të mbyllura dhe nën masa të rrepta sigurie.
XS
SM
MD
LG