Ndërlidhjet

KANBERA


Policia që po heton dy incidentet e fundit në aeroportin e Glasgou-it dhe Londër ka arrestuar edhe një të dyshuar në Australi. Ai është ndaluar në aeroportin e Brisbanit. Ai është i dyshuari i tetë që është ndaluar lidhur me incidentet. Prokurori i Përgjithshëm i vendit, Philip Ruddock tha se i dyshuari punonte si mjek në Kuinsland, por nuk ishte shtetas australian.
XS
SM
MD
LG