Ndërlidhjet

MIRAN SHAH


Zyrtarët e Sigurisë në Pakistan njoftuan se një vetëvrasës me makinë-bombë ka shpërthyer afër një konviji ushtarak në kufi me Afganistanin duke vrarë katër ushtarë dhe plagosur disa të tjerë.
XS
SM
MD
LG