Ndërlidhjet

KABUL


Gjashtë ushtarë të NATO-s dhe përkthyesi i tyre kanë humbur jetën, derisa automjeti që po udhëtonin ra në bombë. Incidenti ndodhi në provincën e Kandaharit.
Kombësia e ushtarëve nuk është bërë e ditur.
XS
SM
MD
LG