Ndërlidhjet

AJOVA, SHTETET E BASHKUARA


Një peson që mbante një thikë në dorë është arrestuar jashtë një hoteli në Ajova, ku po qëndronte senatori amerikan dhe kandidati presidencial, Barack Obama. 24 vjeçari Davit Zakaryan ishte arrestuar dje pasi sigurimi i zotit Obama e kishte parë duke bredhur me veturën e tij jashtë hotelit. Policia ka thënë se ky person nuk e ka kërcënuar senatorin Obama.
XS
SM
MD
LG