Ndërlidhjet

KANDAHAR


Një atentator vetvrasës i veshur me uniformë policie ka shkaktuar vdekjen e 10 policëve dhe vetvetes në një pikë kontrolli në Kandahar.
Njoftohet dhe për një ushtar të vrarë të NATO-s në një sulm të ndarë në rajonin e Parikas.
XS
SM
MD
LG