Ndërlidhjet

UASHINGTON


Kombet e Bashkuara edhe më tutje po punojnë në tekstin e rezolutës për Kosovën dhe në këtë plan nuk ka afate, ka thënë zëdhënësi i Stejt Departamentit Shon Mekkormak. Ai ka shtuar se Kosova është çështje e rëndësishme e Evropës, por edhe e Shteteve të Bashkuara.
XS
SM
MD
LG