Ndërlidhjet

LONDËR


Filloi sot në Britani gara e ciklizmit, e njohur si Turi i Francës. Gara e parë është tetë kilometra e gjatë dhe po zhvillohet nën masa të rrepta sigurie.
Rreth 5 mijë policë janë shpërndarë përgjatë rrugës ku mbahet gara.
XS
SM
MD
LG