Ndërlidhjet

SELANIK


Një pjesëtar britanik i KFOR-it në Kosovë ka vdekur sot herët në mëngjes nga goditja e një makine në Greqi, ka njoftuar policia në Selanik. Policia është në kërkim të shoferit, për të cilin mendohet se e ka goditur britanikun dhe ka ikur. I ndjeri ishte në pushimoren Kallithea dhe pritej që gjatë ditës së sotme të kthehej në njësin e tij.
XS
SM
MD
LG