Ndërlidhjet

VARSHAVË


Presidenti polak, Les Kaczinski udhëton drejt Uashingtonit për bisedime me presidentin amerikan Bush lidhur me vendosjen e një pjese të mbrojtjes raketore në Poloni dhe Ceki.
Planet amerikane kundërshtohen ashpër nga Rusia.
XS
SM
MD
LG