Ndërlidhjet

KABUL


Aleanca veriatlantike tha se një ushtar i NATO-s dje e ka humbur jetën dhe dy të tjerë janë plagosur në një sulm të kryengritësve në Afganistanin lindor.
Nuk është bërë publike kombësia e ushtarit të vrarë në krahinën Kunar.
XS
SM
MD
LG