Ndërlidhjet

DAKA


Më shumë se 130 veta e kanë humbur jetën nga monsunet në Indi dhe Bangladesh gjatë nëntë ditëve të fundit.
Përmbytjet e shkaktuara nga shirat e mëdha kanë prekur më shumë se 10 milinoë njerëz, dhe kanë shkatërruar qindra mijëra shtëpi.
XS
SM
MD
LG