Ndërlidhjet

BRUKSEL


Komisioni Evropian ka vendosur ndalimin e importit të mishit të freskët, bagëtisë së gjallë dhe prodhimeve të qumështit nga Britania për shkak të rasteve të aftës epiziotike që është gjetur në disa rajone të Anglisë.
XS
SM
MD
LG