Ndërlidhjet

STAMBOLL


30 persona janë plagosur kur një anije turke udhëtarësh dhe një anije ruse e transportit të mallrave u përplasën në Detin Marmara.
Shkaqet e aksidentit ende nuk dihen.
XS
SM
MD
LG