Ndërlidhjet

BAGDAD


Tre ushtarë amerikanë e kanë humbur jetën dhe një tjetër është plagosur në një shpërthim afër automjetit të tyre në Irakun verior.
Deklarata e ushtrisë tha se ushtarët e humbën jetën të hënën në krahinën Ninevah.
XS
SM
MD
LG