Ndërlidhjet

PEKIN


Një urë në ndërtim në Kinën jugore kollapsoi duke shkaktuar vdekjen e 20 njerëzve dhe plagosjen e 22 të tjerëve. Rreth 40 veta llogariten të zhdukur.
Shkaqet e aksidentit po hetohen.
XS
SM
MD
LG