Ndërlidhjet

GHAZNI/AFGANISTAN


Talibanët dhe diplomatët koreanojugore po vazhdojnë negociatat për lirimin e 19 të rrëmbyerve koreanojugorë. Militantët kanë liruar ditë më parë dy nga pengjet. Ata rrëmbyen 23 misionarë koreanojugorë muajin e kaluar dhe vranë dy prej tyre.
XS
SM
MD
LG