Ndërlidhjet

MOSKË


Forcat ajrore ruse kanë filluar sot ushtrimin pesë ditor në Polin e Veriut. Bombarduesit strategjik rus do të praktikojnë hedhjen e raketave dhe ushtrimet në ajër. Javën e kaluar aeroplanët rus fluturuan mbi ishullin Guam ku gjenden bazat ushtarake amerikane.
XS
SM
MD
LG