Ndërlidhjet

KABUL


Pesë civilë afganë kanë humbur jetën gjatë shkëmbim zjarrit mes forcave të NATO-s dhe talibanëve në lindje të Afganistanit.
Nga një sulm vetvrasës në Kandahar është vrarë një drejtues lokal dhe dy nga fëmijët e tij.
XS
SM
MD
LG