Ndërlidhjet

SARAJEVË


Ekspertët thonë se Bosnja mund të përballet me krizë urie sepse vendi ka rezerva drithi vetëm për dy javë.
Prodhuesit e bukës dhe produkteve të miellit thonë se vera e thatë ka shkatërruar deri 40% të të korrave, prandaj nevoiten importime shtesë.
XS
SM
MD
LG