Ndërlidhjet

KABUL


Pesë civilë afganë kanë humbur jetën gjatë një shkëmbim zjarri mes forcave të NATO-s dhe talibanëve në lindje të Afganistanit.
Ndërkohë, nga një sulm vetvrasës në Kandahar është vrarë një drejtues lokal dhe dy nga fëmijët e tij.
XS
SM
MD
LG