Ndërlidhjet

MAJAMI


Uragani Dean, i cili aktualisht po kalon nëpër Karaibe, për nga fuqia duket se i takon kategorisë së pestë të uraganëve.
Uragani Dean pritet të përfshijë Gjirin e Meksikës, ku janë disa mijëra struktura të industrisë së naftës dhe gazit.
XS
SM
MD
LG