Ndërlidhjet

BAGDAD


Një sëri sulmesh me bomba kanë vrarë së paku pesë persona dhe kanë plagosur rreth 40 të tjerë në qytetin Kirkuk të Irakut. Po sot nga shpërthimet e bombave në zonën shiite të Bagdadit janë vrarë së paku 7 persona.
XS
SM
MD
LG