Ndërlidhjet

TEHERAN


Policia iraniane ka njoftuar se 12 personat e rrëmbyer nga militantët në juglindje të Iranit, janë liruar nga policia pakistaneze. Ata ishin dërguar në pjesën e kufirit midis Iranit dhe Pakistanit, e njohur për sulmet e militantëve.
XS
SM
MD
LG