Ndërlidhjet

BAGDAD


Policia irakiane ka njoftuar se persona të armatosur kanë vrarë shtatë pjesëtarë të një familje në një qytet me shumicë sunite. Ende nuk ka informacione se sa fëmijë dhe gra janë në mesin e të vrarëve.
XS
SM
MD
LG