Ndërlidhjet

PARIS


Agjensia franceze e lajmeve AFP citon burime evropiane të kenë thënë se treshja ndërmjetësuese do të kërkojë nga palët që të mendojnë përtej kornizave të tyre dhe të arrijnë një zgjidhje. Më tej të njëjtat burime thonë se vetë treshja nuk do të imponojnë apo nuk do të sjellë sugjerime. Ajo cfarë ata do të bëjnë është të lehtësojnë procesin që palët të arrijnë një marrëveshje".
XS
SM
MD
LG