Ndërlidhjet

BAGDAD


Raportet nga Iraku thonë se të paktën 55 persona janë vrarë sot në sulme të ndara në jug dhe veri të vendit. Ushtria e Shteteve të Bashkuara njoftoi se një ushtarë amerikanë dhe katër irakianë janë vrarë gjatë 24 orëve të fundit në Bagdad.
XS
SM
MD
LG